Balance Me
zabacz wszystkie produkty producenta Balance Me

naturalna aromaterapia

Balance Me to naturalne kosmetyki do ciała, bogate w olejki eteryczne, w których skuteczna pielęgnacja ciała idzie w parze z działaniem aromaterapeutycznym. Każdy produkt Balance Me to prawdziwa zapachowa uczta!

Aromaty olejków i płynów pod prysznic mają za zadanie wyciszać, uspokajać zszargane codzienną bieganiną nerwy, wprawiać w dobry nastrój po dniu pełnym wrażeń. Rankiem budzą nas zapachem imbiru, limonki i mięty orzeźwiając, dodając energii i stymulując do działania. Trzymany w torebce krem do rąk nawilży spierzchnięte dłonie, roztaczając wokół rozgrzewającą woń olejków eterycznych, poprawiając nastrój i relaksując.

Wierząc, że każda kobieta zasługuje na odrobinę luksusu, założycielki Balance Me stworzyły produkty zdrowe, dostępne cenowo i nie zawierające szkodliwej chemii, w prostych, gustownych opakowaniach. Kosmetyki spodobały się, zyskując szereg nagród w Wielkiej Brytanii, w tym nagrodę dla najlepszej nowości na rynku kosmetyków naturalnych dla kremu do rąk (Beauty Insiders’ Choice Winner). Produkty zostały też bardzo pozytywnie ocenione przez kultową już Green Beauty Bible, wydawnictwo od szeregu lat prowadzące ranking najlepszych kosmetyków naturalnych.

Wszystkie kosmetyki Balance Me są certyfikowane przez Ecocert.

Wszystkie składniki kosmetyków Balance Me posiadają aprobatę instytucji certyfikującej Ecocert. Balance Me nie popiera, nie wykonuje ani nie zleca testów kosmetyków czy też poszczególnych składników na zwierzętach.

Produkty Balance Me zawierają w swoim składzie składniki pochodzenia roślinnego, z wyjątkiem nierafinowanego wosku pszczelego oraz lanoliny (pozyskiwanej z wełny owczej). Lanolina jest składnikiem kremu do rąk, wosk pszczeli znajduje się w kremie do rąk oraz w miętowym pilingu do ciała. Wszystkie inne produkty Balance Me w ofercie sklepu Organicum są odpowiednie dla wegan.

W kosmetykach Balance Me nie znajdziemy szkodliwych chemicznych substancji, takich jak parabeny, siarczany, produkty przerobu ropy naftowej, silikony, sztuczne barwniki i dodatki zapachowe. W płynach pod prysznic użyte zostały delikatne substancje myjące pochodzenia naturalnego, zaaprobowane przez Ecocert.