Erbaviva
zabacz wszystkie produkty producenta Erbaviva

ekskluzywne kosmetyki naturalne dla niemowląt oraz kobiet w ciąży

Idea Erbavivy narodziła się z dążenia do stworzenia najczystszych ekologicznych produktów do pielęgnacji skóry dla tych, którzy potrzebują ich najbardziej, tzn. dla dzieci oraz przyszłych mam. Powstały kosmetyki ekologiczne, naturalne, bez konserwantów, a przy tym niezwykle przyjemne w stosowaniu. W opakowaniach z brązowego szkła, kosmetyki są idealne na prezent dla kobiet w ciąży oraz niemowląt.

Nie chcąc narażać się na działanie substancji chemicznych stosowanych w tradycyjnych produktach do pielęgnacji skóry, małżeństwo Robin Brown i Anna Cirronis zaczęło wytwarzać naturalne kosmetyki bez konserwantów po narodzinach swojego pierwszego syna. W ciągu kolejnych lat wyszukiwali oni najlepsze organiczne składniki i łączyli je w taki sposób, aby udostępnić je jak największej liczbie osób, wierząc, że każdy, a w szczególności dzieci i ich mamy, ma prawo do korzystania z czystych, bezpiecznych i organicznych produktów do pielęgnacji skóry.

O produktach
Przyjazne dla środowiska, ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji skóry z linii Erbaviva dla przyszłych mam i dzieci są produkowane niezwykle starannie, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb okresu ciąży i niemowlęctwa. Te luksusowe produkty, wytwarzane z najlepszych naturalnych i organicznych składników są specjalnie opracowane z myślą o odżywianiu wrażliwej skóry dziecka i spełnianiu zmieniających się potrzeb ich mam. W doskonałych kremach, balsamach, olejkach, żelach, płynach do kąpieli stosowane są takie składniki, jak: nawilżający aloes, lecznicza jeżówka, odżywcza lawenda lub kojący rumianek. Składniki te nie zawierają żadnych parabenów, pestycydów, laurylosiarczanów sodowych (SLS) oraz sztucznych barwników lub zapachów. Wszystkie produkty zawierają 75% – 99% certyfikowanych składników organicznych, z których wiele posiada niezwykle trudną do zdobycia pieczęć USDA (Departamentu Rolnictwa USA).