Jack N' Jill
zabacz wszystkie produkty producenta Jack N' Jill

Naturalne pasty do zębów

Jack N ‘Jill to naturalne pasty do zębów dla niemowląt, małych dzieci i dzieci. Bezpieczne do przełknięcia. Produkt powstał w Melbourne w Australii w 1949 roku i dał początek firmie rodzinnej, która już od ponad 20 lat produkuje i sprzedaje pasty do zębów i obecnie pasty do zębów Jack N ‘Jill są dostępne w ponad 30 krajach.

“Kilka lat temu mieliśmy nasze pierwsze dziecko i natychmiast dołączyliśmy do wielu rodziców na całym świecie, którzy są zaniepokojeni aktualnymi problemami środowiskowymi i skutkami, jakie wywierają nasze dzieci. Zaczęliśmy kwestionować wszystko, z czym się dziecko styka, nie chcąc narażać go na niepotrzebne dodatki i chemikalia. Czuliśmy się sfrustrowani brakiem wyboru higieny jamy ustnej we wczesnym dzieciństwie. Mając doświadczenie w farmacji, postanowiliśmy sformułować absolutnie najbezpieczniejszą pastę do zębów dla naszych dzieci i dla Ciebie.”

Pasta do zębów Jack N ‘Jill jest w 100% bezpieczna dla małych dzieci – zwłaszcza, że ​​mają tendencję do jej połykania, a nie wypluwają! Dlatego pasty do zębów zawierają składniki o łagodnych i znanych profilach bezpieczeństwa.

Wszystkie marki Jack N ‘Jill są atrakcyjne dla dzieci i wystarczająco urocze, aby rodzice nie mieli nic przeciwko temu, by stały na toaletce w łazience.

Jack N ‘Jill wierzy, że firmy są zobowiązane do ochrony środowiska, dlatego produkuje naturalną, hypoalergiczną pastę do zębów z ekologicznymi składnikami, a opakowania zostały zaprojektowane tak, aby były minimalne, poddające się recyklingowi i wolne od BPA.

zobacz wszystkie produkty Jack N' Jill