O firmie

Organicum powstało, ponieważ chcemy, aby każdy kto czerpie z natury w świadomy sposób mógł odkrywać razem z nami bogatą różnorodność kosmetyków natualnych i organicznych.

Sami od dłuższego czasu używamy produktów naturalnych i przy kolejnych zakupach i rozmowach z producentami z Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji czy Tajlandii zdaliśmy sobie sprawę, jak mało produktów wytwarzanych u lokalnych producentów na świecie jest dostępnych w Polsce. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce, które pozwoli na odkrywanie świata kosmetyków organicznych i naturalnych.

Organicum stanowi esencję poszukiwań kosmetyków, produkowanych przez sprawdzonych producentów. Są to często małe firmy produkujące kosmetyki z lokalnych składników w odległych zakamarkach globu. Cieszymy się, że zdecydowali dzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczniem. A nierzadko – organiczną wręcz pasją w wytwarzaniu tych kosmetyków! My z kolei zadbaliśmy o to, aby wyszukiwane dla Organicum produkty odpowiadały przyjętym przez nas wartościom – były dobre dla nas i dobre dla środowiska naturalnego.

Zapraszamy do odkrywania świata kosmetyków naturalnych z Organicum,

Agnieszka Sozańska & Leszek Zapaśnik